O nás

 

Jme rodinná firma.
Mé jméno je Ludvík Daněk. Jsem zakladatel společnosti a aktivní montér. 
V oboru Instalatér - topenář jsem se vyučil v roce 1990 u tehdešího uznávané společnosti PSG. Od té doby do dnes, aktivně v oboru pracuji. Většina mé topenářské kariéry se odehrávala v zahraničí. V osmnácti letech, krátce po vyučení mě podnik vyslal jako záskok do německa a pracovní záskok po světě se prodloužil na 25let. 
Nicméně díky zahraniční praxi v oboru, jsem v předstihu získával cenné zkušenosti s novými technologiemi, které se v tehdejším popřevratovém Česku objevovaly pouze z řídka. Mimo jiné například tepelné čerpadla. 
Moje poslední mise byla ve Švýcarsku a trvala 13 let. Poslední roky ve Švýcarsku už jsme působili jako firma a spolupracovali na velkých průmyslových objektech v okolí Bernu.
Od roku 2020 už napevno působíme výhradně v České Republice. Ruku k dílu přidává i syn, který se stará o elektro zapojení, regulační systémy a solární systémy. 

Strategie naší společnosti je velmi jednoduchá
Bereme pouze tolik zakázek, abychom byli schopni realizaci od začátku do konce zvládnout bez nutnosti přerušování. Cílem je kvalitně provedená práce a zhotovení bezvadně fungujících systémů.
Dbáme na bezpečnost práce, průběžné proškolování, kvalitní nářadí a stroje a co nejmenší zbytečné náklady vedoucí k zbytečně přemrštěným cenám. 

 


Ludvík Daněk
Topné systémy - Vodoinstalace

Ing. Štěpán Daněk
Regulace - Elektro - solární systémy


Certifikát kvality
Novinky naší firmy
Informace o nás